Distances līgums

 1. Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes boe.lv īpašnieku SIA „Boe Netti”, vien. reģistrācijas Nr. 40103348760, juridiskā adrese: Kursīšu iela 23a, Mārupe, LV-2167, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un personu, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.boe.lv  interneta tirdzniecības vietnē (turpmāk tekstā – Pircējs). Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.boe.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem mazumtirdzniecības veikalos.
 2. Veicot pasūtījumu (turpmāk tekstā – Pasūtījums) un apmaksu, Pircējs piekrīt noslēgt šo Distances līgumu ar Pārdevēju par pasūtīto preču (turpmāk – Preces) piegādi par norādītajām cenām. 
 3. Pircējs var veikt pasūtījumu 24 stundas diennaktī. Pārdevējs Pasūtījumus sagatavo darba dienās no plkst. 10.00 līdz 17.00.
 4. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par Pasūtījuma pieņemšanu e-pastā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad Pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma sagatavošana tiek uzsākta ne ātrāk kā brīdī, kad Pircējs ir apmaksājis pirkumu Pārdevēja mājas lapā.
 5. Pircējs ir atbildīgs par precīzas savas kontaktinformācijas uzrādīšanu, pretējā gadījumā Pasūtījuma piegāde netiek garantēta. 
 6. Pircējs var atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no Preces iegādes brīža. Pasūtījuma saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās, vai Preces atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).
 7. Preces atgriešana var tikt veikta jebkurai internetveikalā iegādātajai precei, kas atrodas oriģināl iepakojumā, nav atvērta, lietota, vai mehāniski bojāta pēc tās iegādes.
 8. Lai veiktu preces atgriešanu, Pircējam ir jāpieprasa no Pārdevēja preču atgriešanas veidlapu pa e-pastu info@boe.lv . Pircējs aizpilda un nosūta veidlapu Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu. Atgriežamās preces transportēšanas izmaksas sedz Pircējs.
 9. Naudu par atgriežamo Preci un Pārdevējs pārskaita uz Pircēja norādīto bankas kontu, ko Pircējs norāda atteikuma veidlapā, 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanas un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas jebkurā no Pārdevēja veikaliem, pamatojoties uz Pircēja atteikumu.
 10. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu. Kurjerpasta izdevumus šajā gadījumā sedz Pārdevējs.
 11. Ja jūsu izvēlētā prece nav noliktavā, mēs ar Jums sazināsimies, lai informētu par  iespējamo piegādes laiku vai naudas atgriešanu jūsu kontā.
 12. Preces var atšķirties no attēlos redzamajām.
 13. Kienti kuriem ir izsniegtas plastikāta klienta kartes var izmantot kartes nummuru kā kuponu. Karte dod  atlaidi noteiktām preču grupām: Kafija un Tēja.  Šīm kartēm nav derīguma termiņa un tās ir izmantojamas neierobežotu režu skaitu.

Shopping Cart
Scroll to Top